Fotogalerie 2022-2023

Mobilní planetárium 2022

Mobilní planetárium 2022

Ve čtvrtek 29.9.2022 přivezl lektor pan Štoudek do sálu OÚ mobilní planetárium s pohádkovým příběhem pro MŠ Jak Měsíc putoval ke Slunci na návštěvu a zábavně vzdělávací pořad pro ZŠ Voda - zázrak přírody. Každá třída měla svůj vysílací čas a kopuli sama pro sebe. ...

MŠ Motýlci – Den se zdravotní sestřičkou 2022

MŠ Motýlci – Den se zdravotní sestřičkou 2022

V září jsme oslovili rodiče, zda by nám přišli přiblížit své povolání a zpestřili nám tak výuku předškolních a starších dětí. Měli jsme velkou radost, když se jedna maminka přihlásila a přišla mezi nás. Byla to maminka našeho Metůdka, paní Kronerová. Jejím posláním je...

MŠ Motýlci – Tažní ptáci 2022

MŠ Motýlci – Tažní ptáci 2022

Dne 26. 9. 2022 jsme ve třídě Motýlků přivítali mezi sebe paní Alenu Markovou z Lesní školky Pampeliška, která nám povídala o ptácích. Dozvěděli jsme se například, proč někteří odlétají do teplých krajin a jiní ne. Podívali se, jaká a z čeho si staví svá hnízda....

MŠ – Maňáskové divadlo Sluníčko 2022

MŠ – Maňáskové divadlo Sluníčko 2022

Dne 7. 9. 2022 přijelo do školky maňáskové divadlo Sluníčko. Děti zhlédly pohádky Hrnečku vař, O zlaté rybce a O Smolíčkovi, měly možnost zpívat písničky nebo si pohladit kosáky Klárku a Oskara. Poznaly ponaučení z pohádek, že kdo chce mít moc, nemá nic a hlavně to,...