Družina 1 – Karneval 2023

A je to tady! Dlouho očekávanou akcí v naší školní družině byl, tak jako každým rokem, tradiční dětský karneval. Příprava na karnevalové veselí začala už s předstihem. Třídu jsme si patřičně vyzdobili, nachystali pohoštění. Zapojeni byli i rodiče. S dětmi doma připravovali kostýmy.

Na jakou hudbu jsme tančili? Letos se nejoblíbenějšími stali Among Us Song, Blackpink nebo BTS. Pozvání na karneval přijali kuchtík, upírový vládce, vojáci, fotbalisti, různá zvířecí mláďata, Harry Potter a v nejpočetnějším zastoupení dorazily princezny. Všechny bytosti se nám představili při kouzelné promenádě masek. Hudba hrála, všichni se smáli a radovali ze splněných zábavných úkolů jako nafukování balónků na čas, motání bonbonků na brčka a další povedené taškařice. Nad očekávání dopadla skupinová soutěž, kdy děti vytvořily krásné mumie z toaletního papíru.