ZŠ – Atletický čtyřboj Slavkov 2023

„Připravit ke startu, pozor, teď!“ To byla snad nejčastěji opakovaná slova během Atletického čtyřboje, který proběhl dne 8. 6. 2023 na atletickém stadionu ve Slavkově u Brna. Žáci a žákyně z jednotlivých škol byli rozděleni do dvou kategorií. První kategorii A pro 1. a 2. třídy za naši školu reprezentovali Ráďa Knesl, Táda Sedláček, Eliška Pochylá a Soňa Pěnčíková. Ve druhé kategorii B pro 3.- 4. třídu srdnatě bojovali David Kotolan, Julča Jakšíková, Izabelka Andrlová a Adam Pavézka. Jednotlivé disciplíny byly: sprint na 50 mskok do dálky (měření od místa odrazu špičky odrazové nohy), hod kriketovým míčkem a jako poslední proběhla smíšená štafeta 4*60 m.

I přes počasí, které bylo chladné a tu a tam spadla i nějaká kapka, se sportovní den vydařil. Z celkového počtu 16 škol v každé kategorii skončili naši sportovci a sportovkyně v kategorii A na krásném 9. místě a v kategorii B na skvělém 5. místě. Příjemnou tečkou za povedeným dnem bylo ocenění všech účastníků sportovního dne v podobě sladkých dobrot. Děkuji všem zúčastněným za příkladnou reprezentaci naší školy. Sportu zdar! smile