MŠ Berušky – Svět kostiček 2023

V úterý 16. května 2023 jsme vyrazili na výlet do Slavkova. Naše kroky z autobusu vedli přímo na nám již známý slakovský zámek, kde jsme navštívili putovní výstavu Svět kostiček. A tam jsme se ocitli přímo v ráji. Všude kolem nás stály neskutečné stavby z LEGA. Viděli jsme nejrůznější pohádkové postavy, budovy a celá města, auta, kytice a mnoho dalšího. Načerpali jsme spoustu inspirace na naše vlastní stavební počiny, které jsme mohli v herně rovnou zkoušet realizovat. Pak jsme se vydali na výtečnou jahodovou zmrzlinu. Protože ať je počasí jakékoli, na zmrzlinu je vhodná příležitost vždycky laughing Dokonce nám zbylo trochu času a čekání na autobus jsme si zkrátili na dětském hřišti, kde jsme se před obědem pěkně protáhli. Celý výlet se nám náramně vydařil.