MŠ Motýlci – Sportovní den 2023

V pátek 5. května 2023 měli Motýlci sportovní den na fotbalovém hřišti. Byly připraveny mnohé disciplíny: skákání přes švihadlo, hod do dálky raketou, překážková dráha s prolézáním tunelem, štafeta s předáváním plyšového Sokola, který je maskotem projektu „Se sokolem do života aneb Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky“, kterého se naši Motýlci účastní. Nutno podotknout, že byli Motýlci ve výborné kondici, štafetu zvládli ve vynikajícím čase něco přes dvě minuty.

Po náročných sportovních výkonech následovalo opékání špekáčků, kde děti musely projevit zručnost a trpělivost při opékání. Táborákovou atmosféru dokreslila hra na kytaru a zpěv.
Za připravené ohniště patří poděkování p. Petru Polachovi.

Vyvrcholením sportovního dne bylo předávání medailí, diplomů a sladkých odměn.
Počasí bylo nádherné a všichni jsme si to náramně užili.