Co jsme prožili ve školním roce 2023 – 2024

MŠ Motýlci – Pirátská cesta za pokladem 2024

Ve čtvrtek 27. června 2024 se z Motýlků stali piráti a vydali se na závěrečnou výpravu za pirátským pokladem. Cestou plnili úkoly, osvěžili se ledovou bombou a nakonec našli vzácný poklad.[ngg src="galleries" ids="734" display="basic_thumbnail"...

číst více

MŠ Motýlci – Františkovi mazlíčci 2024

V úterý 25. června 2024 čekalo Motýlky chlupaté a opeřené překvapení. Přišel Františkův tatínek a přinesl nám ukázat jejich domácí mazlíčky - křečka, morčátko a papouška. Děti se mohly se zvířátkem seznámit, pomazlit a byly z této milé návštěvy...

číst více

MŠ Berušky – Poslední letošní výprava 2024

V pátek 21. června 2024 jsme se vydali na poslední velký výšlap v tomto školním roce. Počasí nám přálo, sluníčko pořádně hřálo, tak jsme si s sebou vzali zásoby vody, abychom se mohli osvěžit a po svačině umýt. Po cestě jsme se kochali krásnou...

číst více

MŠ Motýlci – Pasování na školáky 2024

„Každá škola má svůj konec, jako měla začátek, to co skončí, to už nejde nikdy vrátit nazpátek.“ Rok utekl jako voda a přišel čas rozloučení s našimi předškoláky, budoucími prvňáčky. Tento slavnostní den se uskutečnil 20. 6. 2024 na školní zahradě....

číst více

ZŠ – Výlet Punkevní jeskyně 2024

Závěr školního roku patří školním výletům. Tentokrát se školáci vydali do Moravského krasu, aby navštívili Punkevní jeskyně a propast Macochu. Autobus nás vysadil na parkovišti u Skalního Mlýna, odkud jsme se procházkou podél řeky Punkvy vydali ke...

číst více

MŠ Berušky – Papilonia Brno 2024

Naposledy v tomto školním roce, 17. června 2024, jsme si vyjeli na výlet do Brna, tentokrát do Papilonie - Motýlího domu. Po příjezdu vlakem jsme nejdříve posvačili na Svoboďáku a šli omrknout terén. Na otevření motýlků jsme měli ještě chvíli čas,...

číst více

MŠ Motýlci – Exkurze ZŠ Hodějice 2024

Ve čtvrtek 13. 6. 2024 se Motýlci vypravili do ZŠ Hodějice. Paní učitelka Petra Holoubková a žáci druhé třídy připravili pohádkové úkoly nejen pro budoucí prvňáčky. Na pomoc každému Motýlkovi přidělila paní učitelka jednoho nebo dva druháky a místo...

číst více

MŠ Berušky – Zámek Slavkov 2024

Čtvrtečního výletu, dne 13. června 2024, jsme se poprvé účastnili úplně všichni. Zajeli jsme autobusem do Slavkova a vydali se směr zámek. Nejdříve jsme posvačili, a protože jsme měli trochu času, tak jsme se prošli zámeckou zahradou a pohráli si s...

číst více

MŠ Motýlci – Den dětí v kasárnách Bučovice 2024

V pátek 7. 6. 2024 odjeli žáci ZŠ se třídou Motýlků do areálu kasáren Bučovice na ,,Den otevřených dveří". Pro všechny byl připravený bohatý  program: ukázka boje z blízka, bojová činnost, ukázka výcviku psů, střelba z Airsoft A1, zdravotní ukázka,...

číst více

ZŠ – Atletický čtyřboj 2024

Dne 6.6.2024 se opět po roce uskutečnil atletický čtyřboj základních škol z celého regionu. Celkem se zúčastnilo 16 družstev ve dvou kategoriích. Soutěžilo se v disciplínách: sprint na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do písku a smíšené štafetě 4x...

číst více