MŠ Motýlci – Exkurze ZŠ Hodějice 2024

Ve čtvrtek 13. 6. 2024 se Motýlci vypravili do ZŠ Hodějice. Paní učitelka Petra Holoubková a žáci druhé třídy připravili pohádkové úkoly nejen pro budoucí prvňáčky. Na pomoc každému Motýlkovi přidělila paní učitelka jednoho nebo dva druháky a místo v opravdové školní lavici. Skládali rozstříhané obrázky, aby mohli poznat pohádku, která se na papíru ukrývala. Prošli labyrintem, zvládli zkoušení u tabule…
Následovalo sportovní klání na školním hřišti pod vedením vychovatelek školní družiny, zdolávání překážkové dráhy, hledání stanovišť a zkouška obratnosti… Každý, kdo správně rozluštil tajný kód a splnil všechny úkoly, byl po zásluze odměněn.
Děkujeme všem, kteří nám připravili báječný program a umožnili nám pobýt ve škole, na hřišti i zahradě a poskytli nepřeberné množství herního a sportovního vybavení.

(DOLE POD FOTKAMI LZE PŘEKLIKNOUT NA DALŠÍ STRANU.)