ZŠ – Atletický čtyřboj 2024

Dne 6.6.2024 se opět po roce uskutečnil atletický čtyřboj základních škol z celého regionu. Celkem se zúčastnilo 16 družstev ve dvou kategoriích. Soutěžilo se v disciplínách: sprint na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok do písku a smíšené štafetě 4x 50m.

Za mladší kategorii 1 a 2. třídy naši školu reprezentovali Theodor Winter, Dominik Oral, Sabrina Tesáčková a Natálie Kohoutková. Klukům se podařilo získat medaile za druhé místo v běhu na 50 metrů a díky tomu se celkově umístili jako tým na úžasném 5. místě z celkových 16 družstev.

I naše starší kategorie 3. a 4. třídy ve složení Elena Kalužová, Julie Jakšíková, David Kotolan a Adam Pavézka byli úspěšní. Davča vyhrál druhé místo ve skoku do dálky, Juli vyhrála druhé místo ve sprintu na 50 m a Elenka byla hned stupínek pod ní. Obhájili tak 5. místo z celkových 16 a opakovali loňské umístění.

Děkujeme všem sportovcům za jejich perfektní výkony!!!