MŠ Berušky – Papilonia Brno 2024

Naposledy v tomto školním roce, 17. června 2024, jsme si vyjeli na výlet do Brna, tentokrát do Papilonie – Motýlího domu. Po příjezdu vlakem jsme nejdříve posvačili na Svoboďáku a šli omrknout terén. Na otevření motýlků jsme měli ještě chvíli čas, tak přišlo na řadu chutné zchlazení v podobě jahodové zmrzky. A už jsme si to mířili na ulici Panskou ulici do Papilonie. Bylo nám tam moc hezky. Opatrně jsme našlapovali, abychom na žádného motýlka nestoupli, byli totiž úplně všude. Dokonce si přiletěli sednout i na nás. Prohlédli jsme i líheň a viděli tak zavěšené kukly. Pozdravili jsme želvy, které tam odpočívaly v jezírku. A potom už hurá na vlak. Ve vlaku bylo narváno, nejpohodlnější bylo sednout si na zem.
Výlet se nám vydařil, byl naprosto dobrodružný, počasí nám vyšlo… prostě opět bezvadná akce, kterou jsme si moc užili smile

(DOLE POD FOTKAMI LZE PŘEKLIKNOUT NA DALŠÍ STRANU.)