Fotogalerie 2016-2017

MŠ – Rozloučení s předškoláky 2017

MŠ – Rozloučení s předškoláky 2017

Poslední červnové úterý roku 2017 se sešli Berušky i Motýlci na školní zahradě, aby se rozloučili se svými předškoláky. Nejstarší děti si hrdě přinesly své krásné aktovky a ukázaly nám, co se v nich ukrývá. Byly to například pytlíky na cvičební úbor, školní penály,...

VČA – Noc ve Volnočasových aktivitách 2017

VČA – Noc ve Volnočasových aktivitách 2017

V podvečer 23. června 2017 jsme se sešli, abychom společně přespali v prostorách volnočasových aktivit. Děti si nejdříve pohrály na hřišti a poté jsme se všichni společně navečeřeli a připravili místa na spaní. Konečně přišlo to, na co všichni čekali – tma a s ní...

MŠ – Výlet do brněnské ZOO 2017

MŠ – Výlet do brněnské ZOO 2017

V pondělí 19. července 2017 se Berušky i Motýlci vypravili na výlet do brněnské ZOO. Přes počáteční nepříznivou dopravní situaci jsme se na místo dostali poměrně brzy a plni očekávání jsme se vydali k branám zoologické zahrady. Hned na začátek nás čekalo nemilé...

ZŠ – Výlet na kolech 2017

ZŠ – Výlet na kolech 2017

V pátek 16. července 2017 jsme vyjeli na kolech ze hřiště na malý společný výlet. Ale hned u předního vchodu do školy nám začalo pršet, a tak jsme se museli schovat do podchodu u obecního úřadu. Paní učitelka nám rozdala úkoly a také jsme si dali svačinu. Po chvilce...

MŠ – Mobilní planetárium 2017

MŠ – Mobilní planetárium 2017

V úterý 11. dubna 2017 k nám do školy přijelo Mobilní planetárium. Nejprve nám pan lektor vysvětlil, co planetárium je a k čemu slouží. Poté jsme již vlezli do velké nafukovací kopule, kde jsme se uvelebili a mohlo začít promítání připraveného programu. Zhlédli jsme...

Sluníčkový den a vynášení Moreny 2017

Sluníčkový den a vynášení Moreny 2017

V úterý 21. března jsme se ve škole i školce oblékli do žlutého, abychom si společně užili náš Sluníčkový den a přivítali jaro. Symbolicky jsme se dle lidové tradice vydali na průvod obcí s vyrobenou Morenou, kterou jsme nakonec hodili do vody a rozloučili se tak s...

Divadlo Čaroděj Černomrak 2017

Divadlo Čaroděj Černomrak 2017

Ve čtvrtek 9. března jsme navštívili kulturní sál obce, ve kterém si pro nás místní divadélko připravilo představení s názvem Čaroděj Černomrak. Děti pohádka velmi zaujala, i ti nejmenší s napětím sledovali, jak vše dopadne. Chvilkami se i báli, zvláště pak, když nás...