MŠ – Rozloučení s předškoláky 2017

Poslední červnové úterý roku 2017 se sešli Berušky i Motýlci na školní zahradě, aby se rozloučili se svými předškoláky. Nejstarší děti si hrdě přinesly své krásné aktovky a ukázaly nám, co se v nich ukrývá. Byly to například pytlíky na cvičební úbor, školní penály, desky na sešity i na písmenka. Vše pestře barevné, často s pohádkovými postavičkami či zvířátky. V tvářích dětí se skrývala nedočkavost, až své školní vybavení konečně poprvé využijí. Předškoláci na rozloučenou dostali drobné dárečky v podobě omalovánek, knihy se záložkou a vysvědčení. Nakonec jsme si všichni smlsli na výborném tvarohovém míšovi a mnozí z nás si domů nesli kromě zážitku z nevšedního školkového dne i zmrzlinu na tričku

Všem předškolákům přejeme
úspěšné zahájení nového školního roku,
spoustu kamarádů a nových zážitků.