ZŠ – Televize Junior 2023

Zvuk – jede, kamera – jede, světlo – jede, klapka – jede. AKCE!!!!
Tato slova se ozývají nejen při začátku a v průběhu natáčení filmů i těch Oskarových, ale tentokrát zaznívaly i v naší škole. Dne 28. 11. 2023 nás totiž navštívila TELEVIZE JUNIOR, a děti si tak mohly zkusit práci režiséra, kameramana, scénáristy , zvukaře, osvětlovače ale i moderátora.

První den návštěvy z TELEVIZE JUNIOR žáci první třídy představovali touto cestou historii naší školy, povídali si k místostarostkou obce paní Ing. Vendulou Sedláčkovou nebo rodačkou z Němčan paní Neužilovou a zpovídali je, jak škola vypadala v dřívějších letech.

Druhý den se do tohoto projektu zapojili žáci čtvrté třídy. Ti si vyzkoušeli stejné funkce při natáčení reportáže z florbalového turnaje, kterého se zúčastnili předešlý den ve Slavkově.

Všichni žáci z obou ročníků byli nadmíru spokojeni a kdoví, zdali za pár let některou/některého z našich žáků neuvidíme jako tvůrce televizních reportáží.

VIDEA KE ZHLÉDNUTÍ ZDE. 

(heslo sdělí paní učitelky)