ZŠ – Recitační soutěž 2022

Školní kolo recitační soutěže

Ve středu 23. února 2022 na naší škole proběhlo školní kolo recitační soutěže. Žáci měli odrecitovat básničku, kdy náročnost byla pro jednotlivé ročníky odlišná. Zatímco prvňáčci měli zadané dvě sloky, čtvrťáci již měli minimální počet slok čtyři. Z jednotlivých tříd byli vybráni vítězové třídních kol. V této soutěži jsme také slyšeli vlastní tvorbu od Nelly Baňochové.

Nutno říci, že konkurence byla veliká a vybrat vítěze či první tři byl pro paní učitelky opravdu nesnadný úkol. A jak to dopadlo?

Výherci:

 kategorie – 1. třída
  • 1. místo – Dominik Záhora
  • 2. místo – Tobiáš Svoboda
  • 3. místo – Lucie Texlová, Sebastian Strmiska
 kategorie – 4. třída
  • 1. místo – Václav Mrázek
  • 2. místo – Nella Baňochová
  • 3. místo – Adéla Procházková, Marek Muselík

Všem výhercům blahopřejeme a držíme palce  v dalším kole.

Mgr. Zuzana Olejníková