ZŠ + MŠ Motýlci – Ondráš, Svět hraček

Když jsem obdržela nabídku na vystoupení vojenského uměleckého souboru Ondráš, neváhala jsem a naši školu přihlásila. Vidět a zažít. Jejich vystoupení jsou famózní a ani tímto představením pro děti nezklamali.

V pondělí 25. dubna 2022 jsme viděli poučný a poutavý příběh naplněný tancem a krásnými kostýmy. Během příběhu jsme se ocitli s panenkou v autíčku, mezi roboty či pastelkami, ale viděli jsme i tančit včely a čmeláky na louce a také hubnout medvídka. Ten dětem připomenul něco o zdravé výživě.

Nutno dodat, že všichni účinkující byli natolik přesvědčiví, že děti stávaly ze židlí a mnoho stojících dětí jakoby chtěly vstoupit do děje. Děti se nechaly strhnout příběhem a to svědčí o tom, že se jim představení velmi líbilo.

Mgr. Zuzana Olejníková