Vyhlášení soutěže Tvoříme z přírodnin 2018

Po loňské úspěšné podzimní soutěži se i letos mohly děti pustit do tvoření a přinést své výtvory do školní soutěže “Tvoříme z přírodnin”. Chodba školy se během pár dní přeměnila na úžasnou podívanou. Děti při přestávkách a přesunech na svačinku obdivovaly nejrůznější dubové panáčky, dýňáčky, kreace z kaštanů, listů, dřeva… Zároveň mohly i s vámi prostřednictvím hlasovacích lístečků posoudit, jaký výrobek se jim líbil nejvíce. 

V pátek 26. října 2018 jsme se všichni sešli na očekávané vyhlášení. To jsme ovšem zahájili slavnostně, neboť nás dělilo pouze pár dní do výročí 100 let založení republiky. Školáci si tematicky oblékli oblečení v barvách české trikolory. Společně jsme si poslechli naši hymnu a poté se vrhli na vyhlašování. 

V hlasování dětí, žáků a veřejnosti uspěli:

  1. místo – Petra Hrozková (ZŠ)
  2. místo – Hana Provazníková (ZŠ)
  3. místo – Adam Pavézka (MŠ)
  4. místo – Veronika Lahodná (ZŠ)
  5. místo – Pavla Holoubková (ZŠ)
  6. místo – Petr Provazník (MŠ)

Nikdo z autorů krásné podzimní výzdoby však neodešel s prázdnou. Každý, kdo něco vytvořil, si odnesl diplom a malou pozornost. 

Letošní druhý ročník soutěže se tedy vydařil a už se těšíme na příště.