Sluníčkový den 2024

Sluníčkový den plný žluté – Vítání jara na naší škole!

Jaro je tu a s ním i náš tradiční Sluníčkový den, který jsme letos po roce opět s radostí uspořádali dne 20. března 2024. Tento den má pro nás zvláštní význam – je symbolem nových začátků, probouzení přírody a radosti ze slunečních paprsků, které nám vše kolem začínají znovu barvit do krásných barev. A jak jinak vítat jaro, než vyjádřením té nejjasnější a nejoptimističtější barvy – barvy žluté!

V 1. třídě jsme jsme zopakovali loňskou soutěžní hru. Vyzvali jsme žáky i paní učitelky, aby si na tento den oblékli co nejvíce žlutých oděvů a doplňků. A odezva byla úžasná! Chodby naší školy se zaplnily všemi odstíny žluté, od světlé citronové až po bohatou hořčicovou, které přinesly úsměvy na tváře nás všech.

Zvláštní ocenění si zaslouží naše absolutní vítězka – Stellinka. S neuvěřitelnými 20 žlutými kousky oblečení a doplňků na sobě ukázala nejen kreativitu, ale i radost ze hry. Její kostým byl nejen vizuálně ohromující, ale také inspirací pro všechny kolem.

Naše soutěž nebyla omezena pouze na žáky. Zapojily se i paní učitelky, kde za nejvíce žlutého oblečení vyhrála naše milá paní asistentka Helenka, následovaná v těsném závěsu paní ředitelkou Zuzkou. Jejich zapojení ukázalo, že radost a zábava nemají věkové hranice, a že školní kolektiv je plný pozitivní energie a soudržnosti.

Ať žije jaro, ať žije žlutá!