Putovní Merkur 2022

Ve čtvrtek 17. března se v naší škole uskutečnila technická soutěž „Putovní Merkur“, která byla určena pro žáky 4. ročníku. Soutěžící měli za úkol postavit libovolný model ze stavebnice Merkur, případně mohli zapojit svoji fantazii a vymyslet výrobek vlastní. Akce se mohli účastnit jednotlivci, družstva dvojic, případně i trojic. Při závěrečném hodnocení žáci model předvedli, řekli, k čemu slouží a jak funguje.

První místo v soutěži získal Marek Muselík, družstvo Václav Mrázek a Nikol Záhorová obsadili druhou příčku a na třetím místě se umístilo družstvo ve složení Tomáš Pochylý, Štěpán Hnízdil, Martin Sedláček. Pořadatelem soutěže byl MAP II rozvoje vzdělávání v ORP Slavkov u Brna pod vedením Patrika Hrozka.

Mgr. Patrik Hrozek, vedoucí kroužku a Mgr. Zuzana Olejníková