MŠ – Pasování na školáky 2018

Poslední středeční dopoledne školního roku 2017/2018 jsme prožili na školkové zahrádce, abychom se rozloučili s našimi kamarády, kteří budou příští rok prvňáčci. Děti přinesly ukázat ostatním své aktovky a další pomůcky jako penály, desky na sešity či písmenka. Zanedlouho se však ozvala fanfára a objevil se pan král za doprovodu rytíře. Král nás všechny přivítal a zeptal se budoucích školáků, zda umí stříhat, malovat, zpívat, cvičit, ale i zlobit. Poté už před krále předstupovaly děti jednotlivě, nejprve aby zodpověděly záludnou otázku a poté byly slavnostně pasovány na školáky. Děti dostaly na památku knížečku, vysvědčení, upomínkový list
a náramek. S králem a rytířem jsme se vyfotili, rozloučili a smlsli si na výborném ledňáku. 

Děkujeme panu starostovi Krátkému a panu Polachovi za úžasné ztvárnění rolí.
Všem budoucím školáčkům přejeme mnoho krásných zážitků a školních úspěchů.