MŠ Motýlci – Vánoční besídka a nadílka 2017

Týden před Štědrým dnem roku 2017 se i naší mateřskou školou nesla vánoční atmosféra. Obě třídy již zdobily vánoční stromečky, děti tvořily kapříky a nemohly se dočkat Ježíška. První vánoční událost zahájila třída Berušek. Pondělní odpoledne děti zpříjemnily rodičům pohybovým pásmem a vánočními koledami. Poté si společně vytvořili krásného andílka, kterého si odnesli domů. V úterý celou školu čekalo divadelní představení s názvem Betlém, které nám vánoční těšení se ještě umocnilo. Po divadle na Berušky čekala ve třídě nadílka pod stromečkem. Děti se radovaly z nového lega, puzzle, stavebnic, skládačky obludárium nebo třeba z magnetického kreslení.

Úterní odpoledne zase patřilo třídě Motýlků, která si pro rodiče a blízké připravila pásmo zimních písniček, básniček a vánočních koled. Celá besídka se nesla v duchu Vloček a Mrazíků. Na děti z “Motýlků” čekala nadílka od Ježíška další den po dopolední svačince. Děti měly velkou radost z kuličkodráhy, modelovací hmoty, společenské hry, puzzle či z hracích rour. Program zbývajících dní do Vánoc byl tedy jasný – seznamovat se s novými hračkami, objevovat, hrát si.