MŠ Motýlci – Vánoční besídka a dílnička 2022

S dětmi jsme od začátku adventní doby připravovali pohádkové představení „O jedličce“, které bylo plné písniček a básniček. Na začátku nacvičování při celkovém počtu dětí jsme měli dostatek zvířátek, např. 3 veverky, 2 pejsky, 2 kočičky apod. Z důvodu průběžné nemocnosti dětí jsme museli role upravovat dokonce i v daný den vystoupení. Některé děti měly dokonce nečekaně role dvě. Přesto se představení povedlo, zvířátka byla rozkošná a děti ze sebe vydaly to nejlepší co mohly. Besídku jsme zakončili několika vánočními básničkami, tanečkem a koledou. Poté následovala ve třídě Motýlků dílnička.

Bylo hezké, že se rodiče a převážně tatínci zapojili a společně s dětmi vytvořili krásný a originální vánoční stromeček z vlny.

VIDEA ZDE