MŠ Motýlci – Tajemství halloweenského hradu 2019

Konec října se nám nezadržitelně blíží a ve třídě Motýlků jsme si i letos hráli na hodné a zlé dýně, strašidla či upíry v rámci Halloweenu a místní procházky rozsvícených dýní. Kouzelný kufr nám připravil překvapení v podobě strašidelného hradu, který jsme si vymalovali a za plnění úkolů do něj dolepovali nejrůznější strašidelné postavičky. Vytvářeli jsme papírové strašidlo a dýni, vypracovali jsme spoustu pracovních listů, hrabali jsme se v bažině, procvičili si prostorovou orientaci na pavoučcích v síti a nakonec jsme se pomyslnými pavoučky sami stali, když jsme prolézali obrovskou lepivou pavučinou. Nebylo to vůbec jednoduché, ale nakonec jsme to všichni zvládli a zasloužili jsme si sladkou i svítivou odměnu. Pochutnali jsme si na gumových upířích zubech a výborných strašidelných muffincích od Elenčiny maminky, za které moc děkujeme.