MŠ – Exkurze u hasičů a výstava drobného zvířectva 2022

V pátek se vydaly děti z obou tříd MŠ na výlet linkovým autobusem do Slavkova. Čekala je VIP exkurze u záchranného hasičského sboru v nově postavené budově hasičů. Děti si prohlédly veškeré vybavení v zásahových autech, do kterých si potom mohly vlézt, vyzkoušely si hasičskou helmu, rukavice, různé nářadí. Hasiči nám v masce předvedli, jak vyvádí lidi z hořících objektů a také jak stříhají plech obrovskými nůžkami na auta.
Děkujeme dědečkovi od Vojtíška a Honzíka za to, že nám tuto akci na stanici zprostředkoval a připravil nám tak spolu s kolegy spoustu zajímavých a hezkých zážitků.

Dalším bodem výletu byla výstava drobného zvířectva v hale chovatelů. Děti obdivovaly různé druhy jednotlivých zvířat. Nejoblíbenější byli králíčci, obzvlášť proto, že si mohly děti jednoho hladit.

BERUŠKY

MOTÝLCI