MŠ – Den maminek 2022

V úterý 3.5. 2022 se zaplnily třídy Motýlků a Berušek maminkami, babičkami a přišlo i pár tatínků. Děti si u příležitosti svátku všech maminek připravily pásmo tanečků, básniček a písniček.

Děti ze třídy Berušek se společně s učitelkami převlékly za řemeslníky. Zazpívaly Popeláře, Kalamajku, Pekař peče housky, Šel zahradník do zahrady a další říkadla o řemeslnících. Nakonec zazpívaly písničku To se podaří a předaly maminkám přáníčka a dárečky.

Ve třídě Motýlků děti nacvičily pásmo básniček a písniček, přišlo i na pár záludných otázek. Všechny maminky dostaly od svých dětí s láskou připravené dárečky. Dokonce i tatínky jsme zaúkolovali uvařením pudinku maminkám k svátku. I samotné maminky se musely malinko snažit a v připravené dílničce dokončit vyšívané srdíčko na přáníčku.

Maminkám jsme popřáli vše dobré a už teď se těšíme na další setkání.

Děti a paní učitelky ze třídy Berušek a Motýlků

TŘÍDA BERUŠKY

VIDEA ZDE

TŘÍDA MOTÝLCI

VIDEA ZDE