MŠ Berušky – Párty pro maminky 2024

Na úterní odpoledne, 7. května 2024, se naše maminky určitě dlouho těšily. Chystali jsme totiž pro ně k příležitosti Dne matek jahůdkovou párty. Na vystoupení nás vybavily červeným oblečením, ale zbytek byl překvapení. Bylo krásné vidět úsměv od ucha k uchu, které naše maminky, babičky či tatínci měli, když jsme se objevili převlečeni za rozkošné malé jahůdky se stylovými brýlemi cool Předvedli jsme jim krátkou show, kterou jsme pilně nacvičovali. Každá maminka si od nás zasloužila námi ručně vyráběný dáreček a potom jsme si ještě společně ozdobili papírové srdíčko a navlékli náramek. Pochutnali jsme si jak jinak než na vynikajících jahodách a výborných dortíčcích. Doufáme, že se maminkám naše představení líbilo. Alespoň takto jsme jim chtěli ukázat, jak moc je máme rádi a děkujeme jim, s jakou láskou se o nás starají. 💚

(DOLE POD FOTKAMI LZE PŘEKLIKNOUT NA DALŠÍ STRÁNKU.)