MŠ Berušky – Halloween 2023

Poslední říjnový týden byl u Berušek halloweenský. Nejdříve jsme si třídu i šatnu vyzdobili. A pak nastal den D. Děti se jako kouzelným proutkem proměnily v různé strašidelné bytosti. Ráno v maskách trošinku posvačily. Metíček oslavil narozeniny a začala párty! Děti se rozdělily do dvojic, ruce měly k sobě svázané krepákem a k tomu ještě hlídaly halloweenský balónek. Čekalo na ně spousta zajímavých soutěží, pohybových her a úkolů, tanečky na halloweenské písničky. Házely kroužky, skládály obrázky, apod. Po splnění všech úkolů si otiskly svůj pařátek na pamětní list.  Mezi úkoly si pochutnávaly na dobrůtkách, které nám rodiče připravili. Moc za ně děkujeme! Celý den byl stradidelně kouzelný a všichni jsme si jej moc užili.

(DOLE POD FOTKAMI LZE PŘEKLIKNOUT NA DALŠÍ STRANU.)