MŠ Berušky – Dinopark 2024

Na čtvrtek 9. května 2024 jsme nemohli dospat! Čekal nás totiž výlet do Dinoparku Vyškov! Jeli jsme autobusem společně se školáky. Dojeli jsme brzy a stihli posvačit ještě, než otevřeli. A pak už hurá na Dinoepres, který nás přivezl za brány dinoparku. Rázem jsme se ocitli v jiném světě. Všude spousta dinosaurů, které jsme si s nadšením prohlíželi, některé i pohladili. Smlsli jsme si na dobrůtkách ze svých batůžků, pohráli si na dinohřišti a zhlédli film ve 4D kině. Poobědvali jsme výtečný párek v rohlíku, rozloučili se s dinosaury a už nás vezl vláček zpět do Vyškova. Zašli jsme si ještě na zmrzku, zamávali místním opravdickým vlakům a hurá do autobusu, kde nás únava přemohla a mnozí hned usnuli. Výlet to byl neskutečně úžasný!! Jsme moc rádi, že můžeme se svými školkovými kamarády a paní učitelkami zažívat tolik dobrodružství!

(DOLE POD FOTKAMI LZE PŘEKLIKNOUT NA DALŠÍ STRÁNKY.)