MŠ Berušky – Čarodějnice 2024

Na úterý 30. dubna 2024 se některé děti ze třídy Berušek těšily moc, až se budou moci stát malými čarodějnicemi a čaroději. Jiné byly naopak trochu v rozpacích. Za dveřmi školy každého přivítalo parkoviště pro košťata a nad hlavami pavučiny s pavoučky. 

Ve třídě mezi známými kamarády bylo však každému dobře a tak jsme se mohli vypravit na čarodějnickou stezku. Potkali jsme známé i méně známé staré čarodějnice, které pro nás měly vždy nějaký úkol. Zpívali jsme písničku, říkali zaklínadla, ochutnávali prazvláštní dobroty, hledali zvířata, poučili se, jak je potřeba si čistit zoubky, letěli na koštěti, hádali rostlinky a spoustu dalšího. Cestou jsme potkávali další kamarády čaroděje z řad školáků a naháněli naše klobouky, které se díky větru staly neposednými. Celé dopoledne bylo kouzelné, místy strašidelné a moc jsme si ho užili. Maminkám děkujeme za bezva mlsání.