Družina – Roztančená škola 2024

Dne 23. 5. 2024 k nám zavítala lektorka Adélka ze společnosti Roztančená škola. Slečna Adélka je ve svém oboru doslova jedničkou. Pro děti z obou oddělení školní družiny si připravila odpoledne plné zábavného tance.

Nejprve děti seznámila s programem, poté společně protáhli svá těla. Dále následovaly jednodušší choreografie v podobě Happy dance a zumby. Děti také měly možnost vyzkoušet posilování v intervalu. Nechyběly i složitější choreografie ve formě výrazného tance.

Adélka měla pro děti nachystané dynamické cvičení spojené s jógou. Překvapením byly taneční hry. I naši chlapci ze 4. třídy byli doslova „rozpáleni“.

Na konci lekce následovalo protažení a relaxace, tentokrát za doprovodu pomalé hudby.

Děti získávají nové dovednosti, zkušenosti s užitím si společné zábavy.