Divadlo Africká pohádka 2017

V pondělí 18. září 2017 nás navštívilo herecké duo z Hradce Králové, aby nám zahrálo Africkou pohádku. Hned na začátku jsme se seznámili s cestovatelem Emilem Holubem, který se vydal za dobrodružstvím do  vzdálené Afriky. Potkal tam spoustu zvířat a dokonce je začal léčit od nejrůznějších neduhů. Opičákovi zamáčkl bouli na hlavě, žirafě dal brýle, aby konečně pořádně viděla a nebourala do všech stromů. Slonovi pomohl od zacpaných uší a velké rýmy, a dokonce i samotný král zvířat přišel s bolavým žaludkem, ve kterém se skrývalo lidské tričko, hodinky a foťák. Pan zvěrolékař Emil byl v léčení úspěšný, když v tom potkal lovce, který chtěl zvířecím kamarádům ublížit. Dokonce opičáka Pepína chytil do pytle. Naštěstí Emil za pomoci dětí zjistil, co se opičákovi stalo, zachránil ho a společně se lvem lovce zahnali daleko z Afriky.