1. třída – Učení v přírodě 2024

V úterý 19. března 2024 jsme spojili hodiny tělesné výchovy a prvouky s pozorováním jara. Konkrétně jsme vyrazili na procházku do přírody za prvními známkami jara a setkali jsme se s různými druhy jarních květů, které po dlouhé zimě rozjasňují naši zemi. Děti s nadšením prozkoumávaly okolí a když našly několik těchto krásných květů, radost byla obrovská.

Ve druhé části procházky jsme se rozhodli uspořádat soutěž ve stavění malých domečků pro zvířátka. Během této aktivity si děti rozvíjely nejen kreativitu, ale také schopnost pracovat v týmu. Soutěž byla vzrušující a všechny výtvory byly tak úžasné, že vybrat jednoho vítěze bylo opravdu těžké.

Naše procházka se nakonec prodloužila na celých 5 km, což přispělo nejen k fyzické kondici dětí, ale i k jejich dobré náladě a pocitu spokojenosti.