1. třída – Švihej 2024

Skvělé skákací dobrodružství se Šviháky

Dne 7. května 2024 žáci naší školy zažili neobyčejný den plný sportovního nadšení a energie. Po roce a půl očekávání jsme konečně přivítali sympatické duo Marka a Domču ze ŠVIHEJ.CZ, kteří jsou známí svým nadšením pro skákání přes švihadlo a svou schopností sdílet tuto vášeň s dětmi po celé republice.

Náš intenzivní hodinový kurz skákání přes švihadlo byl naplněn učením nových triků, přičemž každé dítě se naučilo minimálně pět z nich. Atmosféra byla plná smíchu, zábavy a také kapek potu, protože naše děti do toho dávaly všechno! Jejich úsilí a vytrvalost si zaslouží obrovský obdiv.

Původně jsme plánovali, že se akce uskuteční na školním hřišti, ale nepřízeň počasí nás donutila přesunout se do sálu. Přesto to naší radosti vůbec neubralo a děti si užívaly každý okamžik.

Chci také poskytnout tip pro rodiče: na stránkách www.svihej.cz najdete kvalitní švihadla, příslušenství a oblečení s 30% slevou do konce května, pokud použijete slevový kód „Němčany30“. (Neplatí pouze na sekci Výhodné sady). Doporučuji zejména dětské korálkové švihadlo a hru Švihejland. Toto švihadlo je ideální od 7-10 let.

Velké díky patří Markovi a Domče za úžasně strávené sportovní dopoledne a doufáme, že nadšení a nově nabyté dovednosti našim žákům vydrží co nejdéle. Vidět, jak se změnily dovednosti prvňáčků od září až do nynějška, je opravdu ohromující. Šviháci nás za to oprávněně chválili!

Zůstaňte aktivní a užívejte si každý švih!!!