1. ročník – Čarodějnické vyučování 2022

Černé kočky, Pavouci, Ropuší oko, Zelený lektvar, Sklípkani, Pavoučí oko, Kvíkalové, Netopýři – ne ne ne, to nejsou názvy čarodějnických dobrot, to jsou názvy našich čarodějnických týmů!!! Názvy družstev si děti samy vymyslely u příležitosti čarodějnického dne učení 29. dubna 2022 v prostorách základní školy.

Během dopoledne si čarodějničtí učni mohli vyzkoušet různé dovednosti ze světa kouzel a čar. Byly pro ně přichystány úkoly jako například počítání v kotlících, procvičování paměti pomocí barevných čarodějnic, hledání rozdílů u pohádkových bytostí nebo pátrání po indíciích potřebných pro kouzelná zaříkávadla na školním hřišti.

Na konci dne čarodějnické výuky proběhlo vyhlášení nejzdatnějších družstev kouzelníků a kouzelnic, a všichni byli odměněni sladkou drobností a diplomem.